Pokój Deluxe

Rodzinne wakacje w Krynicy Morskiej

Pokój Delux to ponadstandardowa przestrzeń dlatego, że wielkość prawie 30 m2 pozwala na niezwykle komfortowy wypoczynek.

Elegancko urządzony pokój wyposażony jest w przestronną łazienkę z prysznicem oraz wygodny taras, na którym stoją fotele i stolik. Dzięki temu po dniu pełnym słońca i plażowania można odpocząć, wsłuchując się w szum lasu znajdującego się na sąsiadującej z hotelem wydmie oraz morza widocznego przez korony drzew.

Miękka wykładzina oraz wysokiej jakości meble powodują, że urlop spędzony w naszych pokojach hotelowych będzie niezwykle komfortowy. Pokoje Delux utrzymane są w subtelnej stylistyce nadmorskiego kurortu. Kolory beżu, bieli oraz błękitu od razu przywodzą na myśl wakacyjny wypoczynek.

Dla par z dziećmi istnieje możliwość zamówienia dostawki oraz skorzystania z naszej Sali Zabaw, w której maluchy znajdą mnóstwo zabawek, gier i atrakcji na długie godziny.

Hotel dysponuje również siłownią dla Gości, którzy podczas pobytu nie chcą rezygnować z aktywności sportowej. Natomiast chcąc w pełni wypocząć , zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów upiększających oraz relaksacyjnych w gabinetach SPA zlokalizowanych na parterze hotelu.

Doba hotelowa trwa od 16.00 do 12.00

Monitorowany parking podziemny do dyspozycji gości hotelowych.

Liczba osób:
Dorośli: 2, dzieci: 2
Powierzchnia:
30 m2
Widok:
Od strony centrum miasta
2 pojedyncze łóżka z możliwością ich złączenia
(+ rozkładana sofa 2-osobowa)

Udogodnienia w pokoju

Usługi

Zarezerwuj pokój już dziś, żeby mieć gwarancję ceny i terminu.
Jest duże zainteresowanie tą lokalizacją!

Zobacz nasze pozostałe pokoje

2 pojedyncze łóżka z możliwością ich złączenia
(+ rozkładana sofa 2-osobowa)
Liczba osób: dorośli: 2, dzieci: 3
Powierzchnia: 35 m2