O nas

Morski Widok oferuje niepowtarzalny klimat nowoczesnej architektury z marynistycznymi akcentami oraz eleganckim i funkcjonalnym wyposażeniem obiektu. Posiadamy obszerne i komfortowe pokoje, gabinety SPA oraz siłownię, które pozwolą na w pełni zasłużony relaks nie tylko wakacyjny. Znajdą tu Państwo zarówno miejsce do odpoczynku, jak i okazję do zabawy oraz aktywnego spędzania czasu dzięki oferowanym przez nas licznym atrakcjom.

Siłownia

Wakacje dla niektórych gości to nie jest wymówka od codziennej porcji ćwiczeń. Dla nich właśnie stworzyliśmy w hotelu kompaktową i nowocześnie urządzoną siłownię, która pozwoli na wykonanie treningu przekrojowego oraz cardio.

Trasa Rowerowa w Krynicy Morskiej

Tuż przy naszym hotelu znajduje się przepiękna trasa rowerowa – idealne miejsce nie tylko do joggingu, jazdy na rowerze czy rolkach, ale również spacerów z wózkiem. Trasa położona jest bezpośrednio na wydmie i ciągnie się na odcinku prawie 7 km wzdłuż plaży, dając tym samym możliwość podziwiania niesamowitego widoku morza.

Tajskie Spa w Hotelu Morski Widok

Zapraszamy do skorzystania z jednego z wielu relaksacyjnych bądź upiększających zabiegów w AMARI Tajski Masaż, który mieści się na parterze naszego hotelu.

Sala zabaw dla dzieci

W naszym hotelu dzieciaki znajdą bezpieczną i ciekawie zaprojektowaną przestrzeń do zabawy. W specjalnie przygotowanej sali znajduję się zabawki, mini zjeżdżalnie, można urządzić warsztaty plastyczne oraz seans z bajkami. Rodzice w tym czasie mogą doglądać swoje pociechy pijąc kawę w komfortowo zaaranżowanej przestrzeni hotelowej tuż obok, oddzielonej jedynie szybą.