Pokój Superior

Wakacyjna przestrzeń to podstawa

Nasz pokój Superior to propozycja dla rodzin z dziećmi lub dla par szukających jeszcze więcej komfortu. Przestrzeń pokoju ok. 35 m2 podzielona jest na dwie strefy dzięki sprytnej zabudowie telewizyjnej. Strefa sypialniana z łózkami pojedynczymi, które można połączyć w łóżko podwójne oraz strefa dzienna z 2-osobową kanapą i stolikiem kawowym, w której można oglądać telewizję lub spokojnie poczytać książkę. Telewizor obrotowy sprawia, że można go oglądać zarówno z kanapy, jak i wieczorem leżąc w łóżku. Natomiast kanapa ma opcję spania i z powodzeniem posłuży jako nocleg nawet dla dwójki dzieci.

Dodatkową wygodą jest przestronna łazienka z prysznicem oraz obszerny taras z dwoma fotelami i stolikiem, na którym można odetchnąć w spokoju po całym dniu plażowania.

Całość przestrzeni utrzymana jest w lekkich kolorach szarości, beżu oraz bieli z nutką turkusu i błękitu nadającą nadmorskiego klimatu.

Przyjeżdżając do naszego hotelu z dziećmi, można skorzystać również z Sali Zabaw dla dzieci, która wyposażona jest w mnóstwo zabawek, gier oraz atrakcji dla maluchów, które zainteresują je na długie godziny.

Chcąc w pełni wykorzystać wakacyjny urlop, warto skorzystać z zabiegów relaksacyjnych oraz masaży oferowanych przez gabinety SPA zlokalizowane na parterze hotelu.

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez codziennego treningu, została przewidziana mała siłownia ze sprzętem kardio oraz do treningu przekrojowego.

Doba hotelowa trwa od 16.00 do 12.00.

Monitorowany parking podziemny do dyspozycji gości hotelowych.

Liczba osób:
Dorośli: 2, dzieci: 3
Powierzchnia:
35 m2
Widok:
Od strony centrum miasta
2 pojedyncze łóżka z możliwością ich złączenia
(+ rozkładana sofa 2-osobowa)

Udogodnienia w pokoju

Usługi

Zarezerwuj pokój już dziś, żeby mieć gwarancję ceny i terminu.
Jest duże zainteresowanie tą lokalizacją!

Zobacz nasze pozostałe pokoje

2 pojedyncze łóżka z możliwością ich złączenia
(+ rozkładana sofa 2-osobowa)
Liczba osób: dorośli: 2, dzieci: 2
Powierzchnia: 30 m2